Polish Short

Film Festival

Międzynarodowy Festiwal filmowy dla uczestników PSFF z prezentacją i promocją zagraniczną, przed publicznością międzynarodową. Od 2017 roku realizowany w Las Vegas w zespole hotelowo-konferencyjnym The Palms, w kinie iMax Brenden Theaters. Od 2019 roku będzie gościć w kilku nowych miejscach na świecie. Już niedługo się o tym dowiecie! Przeczytaj jakie są wymagania i zasady udziału w konkursie!

Polish Short

Film Challenge

Otwarty, darmowy program wspierający dla wszystkich filmowców planujących udział w festiwalu PSFF i innych festiwalach międzynarodowych. Odbywający się co 4 miesiące  w celu zaprezentowania wszystkich produkcji krótkometrażowych  szerokiej publiczności.

Dowiedz się więcej o korzyściach udziału w programie

ZAPISZ SIĘ

Wpisz swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać od czasu do czasu najważniejsze informacje o festiwalu pocztą elektroniczną

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

POLUB I OBSERWUJ

Na naszym fanpage'u znajdziesz aktualne i archiwalne informacje i zdjęcia,  recenzje, relacje, a także co dzieje się u naszych filmowców.

FANPAGE

ŚMIAŁO!

Chcesz wiedzieć więcej?

Nie będziemy wysyłać Ci spamu,

Twój e-mail jest u nas bezpieczny.

POLITYKA PRYWATNOŚCI I REGULAMIN

Właścicielem nazwy i znaku graficznego Polish Short Film Festival oraz właścicielem i administratorem strony www.polishshort.pl jest Ulica Piękna - Daniel Kozakiewicz, z siedzibą: ul. Piękna 11/1, 00-549 Warszawa, Polska. NIP: 5262360156 | REGON: 362601934 © 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 | Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej to jednocześnie zgoda na ich używanie.